Gemi içi çalışma

İskenderun Gökdemir vinç platform olarak;

Gemi içerisinde çalışma işimizi profesyonel ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile gerçekleştirdik.Vinçlerimizi saatlik, günlük, aylık ve yıllık olarak kirala yapabilirsiniz. Bizden teklif almadan başka firmalarla anlaşmayın. Bizimle irtibata geçmeyi unutmayınız.

gemi içi çalışma işimizden bir kare

İskenderun vinc

İskenderun vinç platform

Bahçeşehir koleji vinç platform işini profesyonel ekipmanlarımız ve uzman ekip arkadaşlarımızla başarılı bir şekilde tamamladık. Vinçlerimizi saatlik, günlük, aylık ve yıllık olarak kirala yapabilirsiniz. Bizden teklif almadan başka firmalarla anlaşmayın. Bizimle irtibata geçmeyi unutmayınız.

Koçtaş Tabela Asma

Koçtaş Tabela Asma;

Şirketlerinizin ve Dükkanların olmazsa olması tabelalarınızı profesyonel bir şekilde yapmanıza olanak tanıyoruz. Çoğu zaman zorlu ve zahmetli olan tabela asma işinizi daha kolay ve pratik hale getiriyoruz. Bunun için yapmanız Gereken tek şey işinize uygun olan vinçlerimizi kiralamak.

Hatay Stadyumu

Hatay Stadyumu yapımında bizde yerimizi aldık. Profesyonel ekipmanlarımız ve uzman ekip arkadaşlarımızla başarılı bir şekilde bitirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Vinçlerimizi saatlik, günlük, aylık ve yıllık olarak kirala yapabilirsiniz. Bizden teklif almadan başka firmalarla anlaşmayın. Bizimle irtibata geçmeyi unutmayınız.

Dış cephe boyama işi

Dış cephe boyama işi;

Yüksek olan binaların dış cephelerinin boyaması çok bir iştir. İskele kurulması, sökülmesi ayrı bir sorundur. Eğer binanızda konum olarak izin verirse, pratik ve hızlı bir şekilde dış cephe boyasını sepetli vinç kullanarak yapabilirsiniz.Her tonajda ve uzunlukta sepetli vinçlerimiz mevcut olup, Profesyonel ekibimizle sizlerin hizmetinizdeyiz. Vinçlerimizi ister saatlik, günlük, aylık şekilde kiralayabilirsiniz. Operatörlerimizin hepsi sertifikalı ve işlerinde uzman kişilerdir. Vinçlerimizi saatlik, günlük, aylık ve yıllık olarak kirala yapabilirsiniz. Bizden teklif almadan başka firmalarla anlaşmayın. Bizimle irtibata geçmeyi unutmayınız.

dış cephe boyama