Platfrom Vinç

Reklam, afiş işleri, inşaat yardımcı platformları, temizlik için dış cephe temizlik platformları, çelik montaj işleri, boya işleri, fuar alanları, montaj ve demontaj gibi yükseklik platformu gerektiren her alanda kiralama hizmeti vermekteyiz.Teleskopik mobil vinç

Ağır yüklerin kaldırılmasında ve/veya zemine gömülmüş makinelerin kurtarılmasında sıklıkla tercih edilmektedir.

Teleskopik vinçler10-90 metre bom uzunluğuna ve 10 ton ile 1000 ton arasında kaldırma kapasitesine sahiptirler.

Yük kaldırırken aynı zamanda 180 derecelik dönüş yapabilmektedirler, ayrıca pinyon dişliler üzerinde 360 derece dönebilen varyasyonları da mevcuttur.

Hidrolik jib bomu ile dikeyde kanca altı 80 metre yüksekliğe, yatayda da 60 metre gibi inanılmaz mesafelere ulaşmaktadırlar.

Önemli olan teleskopik vinç’in yapılacak işe olan uygunluğunun belirlenmesi ve ona göre kiralanması/satın alınmasıdır. Çünkü bahsedilen ekstra uzunluklara ve özelliklere sahip teleskopik vinçler oldukça yüksek maliyetlidirler.

Forklift

Ağır yükleri çatalları aracılığıyla kaldırmak ve özellikle bir araca ya da rafa yüklemek için kullanılan bir çeşit iş makinesidir. Forkliftler daha çok paletlerin üzerine yüklü ağırlıkları taşımak, kaldırmak ve istif etmek için kullanılır.

Nakliye

Konteyner nakliye yapan firmamız sizlere özel tekliflerle çözümler sunmaktadır. Tek araçla yaşam alanlarınızı yani konteyner nakliye hizmetini hem yüklüyor hem taşıyor hem istediğiniz noktaya bırakıyor.